Misyonumuz

Medigold Sağlık Grubu kaliteli sağlık hizmeti almanın istisnasız her bireyin en temel insani hakkı olduğu bilinciyle, evrensel tıp etiğinden asla ödün vermeden çalışır.

Koruyucu teşhis ve tedavi edici sağlık hizmetlerini; son teknoloji ürünü tıbbi cihazlar, en iyi teknik alt yapı, her biri kendi alanında uzman doktor ve sağlık personelinden oluşan kadrosuyla veren Medigold; kârlılığı değil, hizmetin kalitesini ön planda tutarak bu hizmetleri ekonomik şekilde sunar.

Tanı ve tedavi hizmetleri için bilimsel çalışmalar yapmak, sağlıklı bir neslin yetişmesine yardımcı olmak, insanlara geniş çapta sağlık hizmeti sunan devlet, eğitim, araştırma ve üniversite hastaneleriyle iş birliği yapmak ve gerektiği zaman onlara destek olmak da misyonlarımız arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Medigold Sağlık Grubu, hastalara tıp biliminin bugün için geldiği noktada sağlayabileceği en kaliteli hizmeti eksizsiz sunmayı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaçlar.

Medigold Sağlık Grubu’nun vizyonu; kaliteli sağlık hizmeti alımının daha da yaygınlaşabilmesi için sağlıklı bir şekilde büyümek, hastalıktan korunma bilincinin toplum içinde yaygınlaşmasına katkı sağlamak ve imkanları ölçüsünde ihtiyaç sahibi hastalara sahip çıkabilmektir.

Kalite Politikamız

Öncelikli hedefi hasta memnuniyeti ve güveni olan, çalışanlarını sürekli eğtimlerle destekleyerek,iyileştirme süreçlerinde etkin kılan ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan,Sürekli iyileştirme ve geliştirme planlayan çağdaş bir kurum olmaktadır.

noro3

replika saat