Misyonumuz

Medigold Sağlık Grubu, kaliteli sağlık hizmeti almanın, istinasız her bireyin en temel insani hakkı olduğuna inanır. Bu bilinçle, evrensel tıp etiğinden asla ödün vermeden çalışır.

Koruyucu teşhis ve tedavi edici sağlık hizmetlerini; son teknoloji ürünü tıbbi cihazlar, en iyi teknik altyapı, her biri kendi alanında uzman doktor ve sağlık personelinden oluşan kadrosuyla veren Medigold, en kaliteli sağlık hizmetini en ekonomik şekilde sunar.

Medigold Sağlık Grubu; üniversite, eğitim-araştırma ve devlet hastaneleriyle işbirliği içinde çalışarak tanı ve tedavi hizmetleri için yürütülen bilimsel çalışmalara katkı sağlar.

Vizyonumuz

Medigold Sağlık Grubu; hastalıktan korunma bilincinin toplum içinde yaygınlaşmasına ve kaliteli sağlık hizmeti alımının ulaşılabilirliğine katkı sağlamayı amaçlar.

Medigold, ideal sağlık hizmetini herkese eksiksiz sunmayı, ihtiyaç sahibi hastalara imkânları ölçüsünde sahip çıkmayı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Medigold; gelişen tıp biliminin sunduklarıyla alanında rol model olmayı, sağlıklı toplumun mimarlarından olmayı amaçlar.

Kalite Politikamız

Hasta ve çalışan memnuniyetini önceleyen, belli aralıklarla düzenlediği eğitimlerle çalışanlarını destekleyen, çalışanlarını iyileştirme süreçlerinde aktif kılan, hasta ve çalışanların geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneten, sürekli iyileştirme ve geliştirme planlayan, kalıcı çözümler üreten bir kurum olmaktır.

noro3

replika saat